$200
4 Mikrofon AI|Perekodan Suara 360°|18 Jam Masa Bercakap|Bluetooth
Dalam stok
Powered by VoicelA technology to eliminate background noise and deliver clear, natural voice reproduction.
Remote calls with full-duplex synchronization, enabling simultaneous natural conversation for instant, highly efficient interaction.
Restores authentic voice with louder, clearer sound for more efficient communication.
5200mAh battery capacity for long-lasting endurance. up to 18-hour continuous call time.
360° Voice pick up / Noise reduction / Human voice enhancing / Full duplex audio/ 5W speaker/ 18 hours talk time
4 Al noise-canceling microphone arrays
capture more sound details for clear andsmooth conference calls.
voice AI algorithm eliminates backgroundnoise and restores real human voice in highdefinition.
Echo
Cancellation
Voice
Enhancement
Noise
Filtration
Full Duplex
Audio
Equipped with Bluetooth 5.0 technology, strongstability, supports Bluetooth connection of twodevices at the same time.
| Jumlah mikrofon | 4 Susunan Mikrofon Al |
| Parameter Mikrofon | 100–10 kHz, -38 dB |
| Pembatalan Gema | Algoritma Suara |
| Penindasan bunyi | Algoritma Suara |
| Algoritma Suara VoiceIA | sokongan |
| Kuasa dan kuantiti pembesar suara | 5W*1 |
| Saiz pembesar suara | F45mm |
| Impedans pembesar suara | 4Ω |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | 75dB) |
| Distorsi | <1% |
| Bateri | 5200mAh |
| Masa Bercakap dengan Satu Pengecasan | 18 hours |
| Kesesuaian | Windows, macOS, Android, iOS |
| Bluetooth | 5.0 |
| Julat Bluetooth | 20m(66ft) |
| USB | USB 2.0: USB Jenis C |
| Beban Kasar Produk | 0.65+0.1kg |
| Sistem Pengendalian | Windows® 7 (supports up to 1080p), Windows 10 or higher, macOS™ 10.10 or higher, Linux (UVC support required) |
| Kesesuaian Sistem | Windows® 7 (supports up to 1080p), Windows 10 or higher, macOS™ 10.10 or higher, Linux (UVC support required) |
| Kesesuaian Perisian | Domestic: WeChat, Enterprise WeChat, DingTalk, Facetime, QQ Call, Feishu; International: Zoom, Skype, Skype for Business, Microsoft Teams, Google Meet, Google Hangout, Cisco Webex, Facetime, GoToMeeting, Bluejeans, BroadSoft, Lifesize, Slack, Line, TrueConf |
| Keperluan Perkakasan | 2.4 GHz Intel® Core 2 Duo processor or higher, 2 GB RAM or higher, USB 2.0 interface |
| Voltan Masukan | 5V (dikuasakan oleh USB) |
| Arus Masukan Maksimum | 2A |
| Konsumsi Kuasa Purata | 1.25W |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 35°C |
| Suhu Penyimpanan | -20°C ~ 45°C |
| Dimensi hos | 135*135*35mm±1mm |
Tidak pasti apa yang sesuai untuk keperluan perniagaan anda? Hubungi pakar jualan. Kami akan menghubungi anda secepat mungkin.